Grafik Tasarım

/Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarım ile Ayrıcalıklı Olun

Kurumsal Kimlik Tasarım Firmanızı , diğer firmalardan ayıracak bir güce mi ihtiyacınız var ? Bizde size (tamda) bundan bahsedecektik , rekabet avantajı sunan Kurumsal Kimlik Tasarım Tasarımlarımız ile farklılığı yakalayacaksınız.

Bilişimle entegre olmuş büyük firmalar bilir ki Kurumsal Kimlik Tasarım firmanın görünen yüzü ve imzası olarak nitelendirilir. Prestij sahibi olmak için geç kalmış sayılmazsınız, sizin kişiliğinizi yansıtan Kurumsal Kimlik Tasarım Tasarımlarımız ile size ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralıyoruz.

Size özel olarak tasarlanan Kurumsal Kimlik Tasarım Tasarımlarımız sayesinde müşterilerinizle aranızdaki köprüler kalkacak, doğrudan iletişiminiz sağlanmış olacak.

Benzersiz, özenli, kurumunuzun kültürünü taşıyan yeni Kurumsal Kimlik Tasarım tasarımları ile en etkin ve en doğru tanıtımınızın sağlanması için uğraşıyoruz. ( Ürününüzün veya hizmetlerinizin tanıtımını en az sizin kadar düşünüyoruz. )

Logonun gücünü kullanın!

Firmanız için logo düşünüyor ya da var olanı revize etmek istiyorsanız öncelikle aklınızda tutmanız gereken şudur: İyi bir çalışma sadece ilk izlenimi değil son izlenimi de verir. Nike’in swosh simgesini, McDonalds’ın altın yaylarını ve Apple’ın elmasını düşünün.

O nedenle logonuz, verdiğiniz hizmetler ve ürünlerinizle uyumlu olarak müşterilere iyi görünmeli ve estetik olarak hoş olmalı, göz almalı ve kolay hatırlanmalıdır.

Ekibimizin Hazırlayacağı Profesyonel Bir Logo ile;

 • Akılda kalıcılığınızı artırır, herkesin zihninde bir yer edinirsiniz.
 • Kurumsal bir firma olduğunuzu ortaya koyar ve müşterilerin gözünde daha ciddi bir noktaya gelirsiniz.
 • İyi bir tasarımla müşterilerinize kendinizle ilgili pek çok şeyi anlatırsınız.
 • Reklamlarla desteklediğinizde logoyu dolayısıyla da firmanızı akıllara çok daha fazla kazıyabilirsiniz.
 • Daha fazla bilineceğiniz için daha fazla tercih edilirsiniz.

Hizmeti Doğru Ellerden Alın!

Türkiye’nin Logo Tasarım Merkezi, profesyonel ekibi ve uluslararası standarttaki çalışma prensipleriyle hem alanında öne çıkmak isteyen küçük işletmeler için hem de uluslararası faaliyet yürüten şirketler için seçkin logo tasarımları ve kurumsal kimlik çalışmalarıyla hizmet vermektedir.

Verdiğimiz Hizmetler

Müşterilerimizin kurumsal kimlik alanındaki her ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli alanlarda hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik
 • Katalog Tasarımı
 • Broşür Tasarımı
 • Web Sitesi Tasarımı ve Geliştirilmesi
 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
 • Tüm baskı işleri
 • Pazarlama Çalışmaları
 • İnternet Reklamcılığı
 • Internet sitesi analizi
 • Hosting

Unutmayınız!

Hangi çeşitte logo olursa olsun firmanıza bir kere yaptıracağınız ve yıllarca üzerinde taşıyacağınız gömlek gibidir. Firmanızın kalitesini ve başarısını bir çırpıda haykırır. Bu sebeple profesyonel bir tasarım gerektirir. Yukarıda belirtilen logo çeşitlerinde olması gereken ortak özellikler ise;

 • Sade ve yalın olmalıdır.
 • Kurumun amacına uygun tasarlanmalıdır.
 • Özgün olmalıdır.
 • Çağa ayak uydurmalıdır.

Siz İsteyin, Biz Yapalım !

Kurumunuzla birlikte işe başlamamızın ardından markanızı yansıtacak olan Kurumsal Kimlik Tasarım Tasarımları üzerine fikirleriniz alınır. İstekleriniz dahilin de tasarım ve baskı çalışmasına başlanır.

Ne istediğiniz bizim için önemli !

Tasarım ve baskı üzerine yoğunlaştıktan sonra , sizinle sürekli irtibatta olacak, isteklerinizi dinleyecek ve tasarımınızı istekleriniz doğrultusunda şekillendireceğiz. Hazırlanan tasarım beğeninize sunulacak, onayınız dahilinde baskı hizmetine geçiş yapılacaktır. Sunulan tasarımın hoşunuza gitmediği taktirde, size yeni tasarım seçenekleri sunarak onayınızı almayı bekleyeceğiz. Onay veren dönüşlerinizin ardından Kurumsal Kimlik Tasarım Tasarımınızı bitirip, baskı işlemi için hazırlanan tasarım belgeleri son olarak basılacak ve adresinize ücretsiz olarak kargolanır.

Pixegraf ile Çalışmak için Bir Çok Sebebiniz Var

Güven,yenilik ve kalite değerleri etrafında yürüttüğümüz çalışmalarımız ile firmanızın Kurumsal Kimliğini siz kadar düşünüyor ve ayrıcalıklı olmanız için çaba gösteriyoruz.

Tasarımlara profesyonel görsellik katarak, seçiciliğinizi arttırmayı ve tanıtımınızın en doğru ve en etkin olarak hedef kitleyle buluşması için uğraşıyor, arzu ettiğiniz yaratıcı, özgün ve kurumsal çizginiz hakkında çağrışımlar sunan tasarımları size sunuyoruz.

Fark yaratmak için geç kalmayın !

Kurumsal Kimlik Tasarım artık gittikçe değişen ve gelişen ticaret dünyasınının olmazsa olmazı haline gelmiştir. Fark yaratmak ve özgün tasarımlar ile müşterilerinde olumlu algılar yaratmak adına firmalar Kurumsal Kimlik Tasarım tasarımına ihtiyaç duymaktadır.

Tasarımda olduğu kadar, baskıda da oldukça kaliteli ve özverili bir iş ortaya çıkaracağız. Magnet olsun, insört olsun, antetli kağıt yada bloknot olsun, hepsi çok kaliteli bir baskı ile size ulaşmış olacak. Kullanılan yüksek gramajlar ve yeterli hammadde, sizi mutlaka memnun edecektir.

Size tavsiye ettiğimiz şey hemen Pixegraf’ı aramanız. Müşteri temsilcilerimiz size tüm gerekli bilgileri anlatsın. İsteklerinizi dinlesin, ihtiyaçlarınıza kulak versin. Bizi mutlaka çalışma takviminize ekleyin. Ajandanızda olalım, daima size yardımcı olalım.

Gelin Firmanızın görünen yüzünü, kurumsal imzanızı,rehberinizi sizin kısacası ihtiyacınız olan her şeyi birlikte tasarlayalım. Sizi yansıtan eşsiz tasarımlarımız ile markanız güç bulacak.

Firmanız için adımları tek tek geçin. Gücünüze güç katın. Büyük firmaları gözünüzün önüne getirin. Turkcell’i ele alalım mesela. Bir düşünün, neden bu kadar başarılı? Neden bu kadar güçlü? Biz cevap verelim, Turkcell oldukça profesyonel ve oldukça kurumsal bir firma. Turkcell’den gelen fatura tasarımlarına mutlaka göz atmışsınızdır. Farklı olduğundan hem fikirizdir. Turkcell’de çalışan kişilerin kartvizitleri olsun, cepli dosyaları, magnetleri, bloknotlar yada diğer materyalleri olsun hepsi son derece şık!

Tasarımda başarılı, kreatif düşünen, inovatif uygulamalar çıkartan ekibimiz ile çalışarak zahmetsizce profesyonel hizmetinizi alabilirsiniz. Biz vizyon olarak mutlu müşteri & iyi iş politikasını benimsiyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. Güzergahımızı buna göre çiziyoruz. Sizde bizlerle çalışarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz.