Kurumsal Hosting

/Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting

Kurumsal hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Kurumsal hosting paketlerinde her paketin kendisine ait özel IP adresi bulunmaktadır. Normal hosting paketlerinde ise bir IP adresinde yüzlerce site bulunmaktadır. Tüm kurumsal hosting paketleri haftalık olarak uzak lokasyona yedeklenmektedir. Kurumsal hosting sunucularında aynı sunucu üzerinde en fazla 30 adet hizmet bulundurulmaktadır bu da kullanıcı başına düşen sistem kaynak kullanımlarının çok daha verimli olmasına neden olmaktadır.

Kurumsal Mail Hosting

Her Eposta hesabında 2GB tan 10GB’a kadar e-posta kotası ve gelişmiş e-posta devamlılığı altyapısı sizlere bu paketlerimizde sunuluyor. E-postalarınızı sunucu üzerinde saklayabilir ve dilediğiniz yerden erişebilirsiniz. İşinizde e-postanın ne kadar önemli bir yeri olduğunun bilincindeyiz. Mail kotanız diğer rakip firmalardaki gibi disk alanınızdan kullanılmaz her posta için ayrı disk alanı tahsis edilmektedir.

Daha Yüksek Sunucu Performansı

Tüm sunucularımız yüksek performans ve güvenlik için optimize edilmiştir. Her sunucuda INTEL Xeon® 24 Core işlemci ve 256GB RAM kullanılmakta ve Hard disk olarak 24x10K SAS kullanılıp RAID10 yapılandırması mevcuttur. Aynı zamanda Barındırılan web sitesinin az olması nedeni ile asp, asp.net ve MsSQL & MySQL kullanıldığından siteleriniz sorunsuz bir şekilde açılır. Kurumsal paketlerimizde forum portal tarzı siteler barındırılmaz.